Sosyal Medyada Biz

HAKKIMIZDA

ARD PROJE-TASARIM-UYGULAMA

Sektörde 16 yılı geriden bırakan MOBİL-END firması altında Türkiye’nin 4 bir yanına iş yaparak tecrübesiyle büyüyen firmamız 2017 ocak ayı itibariyle ARD PROJE TASARIM UYGULAMA olarak mimar kadrosuyla tasarım projelendirme alanında faaliyet göstermektedir.

Açıklık , şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güven doğrudan en temel özelliklerimizdir.Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

 

MİSYONUMUZ;

ARD TASARIM olarak estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak , kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak , müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörde öncülük etmektir.

 

VİZYONUMUZ;

Yüksek standartlı , kaliteli hizmet , kaliteli malzeme kullanarak müşteri memuniyetini en üst düzeye çıkartmak , müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymaktır.

Öte yandan müşterilerimizin bir an önce evlerine-işyerlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak vazgeçilmez ilkemizdir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız , işini sahiplenmek , sorumluluk almak , insiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.